Gorsety protetyczne dla Amazonek i nie tylko, dostępne są w wielu rozmiarach (od AA70 do G105).

W zależności od modelu szyte są w kolorach: białym, beżowym – ecru oraz czarnym). Kieszonka na protezkę wszywana jest albo na jedną albo uniwersalnie na dwie strony.

Panie z dużym biustem również znajdą biustonosz dla siebie – można zamówić produkt bez kieszonki!! Ceny gorsetów od 45,00 zł


Peruki 

Peruka to nic strasznego. Ma służyć naszemu lepszemu samopoczuciu i korzystnemu wyglądowi. Starą prawdą jest, że fryzura może oszpecać albo dodawać urody, może być klasyczna, odważna lub całkowicie neutralna – zależnie od naszego charakteru, ale przede wszystkim mamy się w niej dobrze czuć. To wszystko dotyczy również peruk. Przy obecnym wyborze każdy znajdzie fryzurę i kolor dla siebie.

Proponujemy peruki z kolekcji BEAUTE DE FEMME – peruki syntetyczne. Są one nie tylko zgodne z najnowszymi trendami mody, ale także wygodne w noszeniu i łatwe w pielęgnacji. Długo zachowują świeży wygląd i nie deformują się. Mogą idealnie odwzorować naszą naturalną fryzurę dzięki najnowszym technologiom. Większość modeli wyposazona jest wMonofilament, zwany mikroskórą. Ta wstawka wykonana z nowoczesnych materiałów, sprawia, że przez włosy prześwituje skóra, co sprawia, że peruka wygląda jeszcze bardziej naturalnie. Jest to ważne, jeśli chcemy posiadać na przykład wyraźny przedziałek.

W ofercie występują również peruki z rozmytą przednią linią włosa – są to peruki gdzie monifilament jest nie tylko w górnej części głowy, ale również w przedniej części.Oferuje to możliwość podnoszenia grzywki i pokazywania czoła bez obawy, że peruka zostanie zauważona.

W ofercie dostępne są również peruki z włosów naturalnych – sprowadzane na indywidualne zamówienie.


Protezy piersi i nakładki uzupełniające

W ofercie sklepu dostępne są protezy piersi w wielu kształtach i rozmiarach od 1  do 14, uniwersalne lub na stronę lewą bądź prawą.Protezy dostępne są w kwocie refundacji oraz za dopłatą.

Oferujemy również nakładki uzupełniające oraz protezy do pływania i sportowe w rozmiarach od 1 do 14 lub S do L.

Wykonane są najczęściej z jedno lub dwuwarstwowego silikonu. Protezy V generacji wykonane są z najnowszego silikonu oddającego naturalny rysunek piersi. Idealnie dopasowują się do ciała.